Ideas that help
your business
grow

Pomysły, które
wspierają rozwój
Twojej firmy

OUR REFERENCES / WYBRANE REFERENCJE:


 
Doświadczenie Brandhelp.
Właściciel firmy swoją karierę zawodową rozpoczynał pracując w uznanych warszawskich agencjach reklamowych, jak Codes, Henyo Behrendt, Zack, ArtMeritum, RD Group, na stanowiskach od projektanta, przez Art Directora do Dyrektora Artystycznego.
Prowadził w nich projekty dla m.in.: kilka spółek koncernu Bayer (CropScience, HealthCare, Environmental Science, Twoja Działka), HP, Microsoft, Getin Holding, GP, Soraya, Empik, Polpharma, Jelfa, Tymofarm, Orlen, Novartis, Glaxosmithkline, Pfizer, Wieneberger, Agros, Sunchemical, Medycyna Rodzinna, Clima Polska, Heinz, BRTVP, Megabajt, Bronisze, Netia, BGŻ, BOŚ, BIG bank, Bank Handlowy, Bank Ślaski, ZEP
Następnie w 2010 roku otworzył własną działalność.
Tutaj obsługiwał m.in.: Adecco Poland, Modis, Spring, Centrum Kultury Raszyn, Stentor, Metertest, Procreo, Andra, Albatros-Records, Streetcom, Heston, WChM, Quadrifoglio, Bma, Karo, Ipiox Soft, Bronisze, Cantica, Starbud, PKF Consulting.
W 2013 roku projektował, składał, współredagował i wydawał gazetę lokalną o charakterze kulturalno-rozrywkowym „Cynamon".
Poza szerokopojętym projektowaniem graficznym i dtp specjalizuje się w brandingu.
 
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
 
ANDRA:
ANDRA Sp. z o.o. współpracuje z p. Piotrem Czaplickim [Brandhelp] od 5 lat. W tym czasie firma Brandhelp zrealizowała dla nas szereg projektów graficznych, obejmujących między innymi elementy identyfikacji wizualnej firmy oraz grup produktowych, projekty materiałów informacyjnych i promocyjnych, szablony prezentacji. Firma Brandhelp wspiera nas na bieżąco w działaniach wymagających kreacji, edycji i przygotowania do produkcji materiału graficznego. Projekty przygotowywane są fachowo i terminowo, z uwzględnieniem naszych pomysłów i oczekiwań, a równocześnie z zachowaniem zasady spójności wizualnej i identyfikacyjnej.
We współpracy z Brandhelp szczególnie doceniamy wsparcie, jakim firma służy nam w sytuacjach nagłych, kreatywne podejście oraz znakomity kontakt. Polecamy firmę Brandhelp jako rzetelnego partnera i wykonawcę.
Bianka Gadomska koordynator ds. marketingu, Andra
 
BRONISZE:
Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA pragnie podziękować firmie Brandhelp Pana Piotra Czaplickiego za przygotowanie nowej identyfikacji wizualnej Rynku.
(...) Pomimo dość krótkiego terminu system identyfikacji został wykonany starannie i profesjonalnie, a wszystkie jego elementy są spójne i atrakcyjne. Współpraca przy projekcie, jak też jakość i szybkość obsługi naszej firmy po jego zakończeniu, pozwala polecić firmę Brandhelp jako dobrego wykonawcę i eksperta w zakresie identyfikacji wizualnej marek.
Andrzej Kowalczyk – Wicedyrektor Biura Promocji i Rozwoju Rynku, Marcin Dąbrowski – Specjalista ds. Marketingu, Bronisze
 
STENTOR:
W okresie XI 201 l-III 2012 pan Piotr Czaplicki wykonał projekt graficzny I tomu podręcznika do języka polskiego na poziomie liceum Świat do przeczytania. Jak każdy projekt tego typu, obejmował on opracowanie skomplikowanego layoutu (liczne wyróżnienia, piktogramy, wielostopniowa hierarchia tekstów i towarzyszących im elementów: ilustracji, schematów itp.), naniesienie korekt oraz przygotowanie całości materiału do druku. Wykonanie tej wieloetapowej, złożonej pracy wymagało nie tylko zmysłu estetycznego i ogólnej orientacji w łamanym materiale, lecz także dobrej organizacji, terminowości, sumienności i skrupulatności.
Cenimy pana Czaplickiego również za życzliwość, elastyczność oraz umiejętność i chęć nabywania nowych umiejętności, co dobrze rokuje na przyszłość. Współpraca z nim układała się nam na tyle pomyślnie, że zamierzamy ją kontynuować przy kolejnych tomach serii.
Zofia Krzywicka-Vauthier, Irena Siwińska, Redakcja Polonistyczna Stentor
 
WChM:
Zarząd (…) serdecznie dziękuje Panu Piotrowi Czaplickiemu za kilkuletnią wzorową współpracę, niezawodność i wysoki poziom artystyczny wykonywanych projektów dla Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego.
Katarzyna Zwierzchowska, Prezes WChM
 
ALBATROS RECORDS:
Polecam współpracę z Brandhelp, jako wykonawcą rzetelnym, terminowym, konkurencyjnym cenowo, a przy tym reprezentującym wysoki poziom przedstawianych prac. Albatros Records z powodzeniem i od dłuższego czasu korzysta z usług firmy Brandhelp i zamierza współpracować z nią dalej.
Andrzej Kędzia, Albatros Records
 
CRLF:
Firma Brandhelp podjęła się przygotowania elementów identyfikacji firmy tj. znaku firmowego, wzoru wizytówek 
i dokumentów. Praca została przygotowana w sposób bardzo fachowy. Dzięki ścisłej współpracy na etapie projektowania uzyskaliśmy bardzo efektowny wynik przy jednoczesnym zachowaniu założeń wstępnych stawianych przez firmę. Poszczególne elementy były dostarczane terminowo. Polecam pracę z firmą Brandhelp.
Adam Szwajkajzer, CRLF
 
BMA Studio:
Pan Piotr Czaplicki reprezentujący firmę Brandhelp (...) wykonywał wiele zleceń związanych z kreacją, przygotowaniem do produkcji i produkcją materiałów (...) Wykonywane przez niego prace cechuje wysoki poziom artystyczny, co potwierdza satysfakcja klientów a także rzetelne wykonanie. Polecam tego wykonawcę, oraz liczę na dalszą z nim współpracę.
Robert Bieńkowski, BMA Studio
 
ALMAR SERWIS:
Pan Piotr to mistrz w swoim fachu. Doskonale orientuje się w branży reklamowej, kierując się jej elementarnymi zasadami przy projektowaniu logotypów oraz innych materiałów promujących Twoją firmę. Kreowanie graficznego wizerunku firmy warto polecić komuś takiemu jak Brandhelp. Oni pomogą Twojej firmie wyróżnić się. Szczerze polecam.
Marcin Cybulski, Almar Serwis
 
TOCCO:
Firma Brandhelp Pana Piotra Czaplickiego zrealizowała opracowanie identyfikacji wizualnej dla firmy Tocco. Otrzymaliśmy bardzo ciekawe, autorskie propozycje kreatywne, jak też "ponadprogramowe" wykonane na życzenie, wg naszej wizji. Wybór padł na projekt autorski. System identyfikacji (zawierający logo, druki, ulotki, reklamy prasowe i etykiety) został zaprojektowany i opisany bardzo profesjonalnie. Mimo finalnie większego zakresu prac, niż ustalony w umowie, cena pozostała bez zmian. Polecamy Brandhelp jako firmę rzetelną, elastyczną, odpowiadającą na potrzeby klienta i świadczącą usługi na najwyższym poziomie.
Aleksandra Chachulska, Tocco
 
SEMPRE:
Kontakt do firmy Brandhelp uzyskaliśmy z polecenia. Po zapoznaniu się z ofertą zleciliśmy panu Piotrowi Czaplickiemu projekt logo i strony internetowej. W podstawowym pakiecie Brandhelp oferował 3 propozycje i 3 korekty logo, a następnie 2 projekty strony internetowej. Mimo to otrzymaliśmy więcej wariantów logo, co dało nam duży komfort podczas wyboru ostatecznej wersji i poczucie satysfakcji z obsługi naszej firmy. Komunikacja i pomoc uzyskana podczas projektu były wzorowe. Widząc efekty i sprawny przebieg prac zleciliśmy Brandhelp doprojektowanie innych materiałów spójnych z konwencją strony. W rezultacie, w bardzo dobrej cenie otrzymaliśmy usługę na najwyższym poziomie, wykraczającą poza zakres zawarty w umowie i tym samym konkurencyjną w stosunku do podobnych wysoko wyspecjalizowanych podmiotów na rynku. Miło jest nam polecić Brandhelp wszystkim stawiającym wysokie wymagania w budowaniu wizerunku swoich marek.
Sławomir Szewczyk, Sempre